YÖNETİCİ KİŞİLİĞİ İLE ROL MODEL SANATÇI KİŞİLİĞİ İLE ÖRNEK

Çalışmaları ve kariyeri ile dikkat çeken Burcu Yıldırım Parlak, sosyal medyada da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Başarı basamaklarında adını zirveye yazdırarak, Antalya Belek Üniversitesindeki görevi ile Sihirli medya ödüllerinde Yılın En Başarılı Kurumsal Yöneticisi ödülünü alan ve mesleki bilgi birikimi ile ilham veren Burcu Yıldırım Parlak sanatçı kimliğiyle de beğeni topluyor.

Haluk Levent’in öncüsü olduğu Ahbap faaliyetlerine destek amaçlı yapılan Support for Future Sanat sergisinde Metalik Döngü eseri çok konuşulan ve ilgi gören Burcu Yıldırım Parlak kendi imazasını taşıyan sergi için hazırlık yapıyor. Burcu Yıldırım Parlak’ı sosyal medyadan takip ederek çizimlerini ve eserlerini görebilir, sanat sergisinden haberdar olabilirsiniz.

 

İLK KİTABI AKILDA, İKİNCİ KİTABI YAYINDA

Frekansla Yaşam adlı kitabı ile beğeni toplayan Gökçe Munis, edebiyat dünyasındaki başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Güçlü kalemi ve etkileyici hayal gücüyle okura sunduğu Frekansla Yaşam adlı eseri ilgiyle karşılanan yazar ikinci kitabıyla da aynı başarısını arttırarak yoluna devam ediyor.

Piri Reis Ley Hatları ve Ab-ı Hayatın Gizemi isimli yeni kitabı ile okurun karşısına çıkan Gökçe Munis’i takip ederek oldukça beğeni alan paylaşımlarını görebilir ve kitaplarını okuyabilirsiniz.

İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü mezunu olan genç yazar Gökçe Munis metafizik, parapsikoloji ve kuantum fiziği üzerine yaptığı araştırmalarla da dikkat çekiyor. Frekansla Yaşam ve yeni kitabı ile imza günlerinin heyecanla beklenen yazarı olacağı şimdiden öngörülen başarılı yazarın eserleri ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi kendisine iletebilir ve imzalı kitap almak için irtibata geçebilirsiniz.