MASAL’IN BAŞARISI
Angelina Masal Nur Ayo
Başarılı yazar ve İç Mimar Angelina Masal Nur Ayo’yu sanırız tanımayan yoktur. O 2022 yılında TV programı,gazete ve dergilerin aranan yüzü olarak adından söz ettirdi. Şimdilerde çok konuşulacak olan yeni kitabı için hazırlıklarını sürdürüyor.

SEKTÖRÜN YILDIZI
Yiğit Işıldak. O gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden. Titiz, çalışkan kimliği ile 2022 de iki ödül aldı. Evet, Yiğit Işıldak 2022 yılının En İyi Çıkış Yapan Yatırım Uzmanı ve Yılın En İyi Çıkış Yapan Markası oldu. 2023’de de adını sıkça duyacağımız Yiğit Işıldak çalışmalarına hız Kesmeden devam ediyor.

ŞİİRİN ADRESİ ÖDÜLLÜ BİRİSİ
Duygulara tercüman olan şair ve yazar Abdulvahap Uncu’yu okuyunca kitaplarında kendinizi bulacak, kalemine hayran olacaksınız. RC MENAJERLİK Yılsonu Başarı Ödüllerinde Yılın Edebiyata Yön Veren En Başarılı Şairi ödülünü alan Abdulvahap Uncu sosyal medyada şiirleri ile trend listelerinde yer alıyor ve çalışmalarına büyük bir azimle devam ediyor.

FUTBOLUN YILDIZLARI ONUN YANINDA
Adnane Ouaıd. Futbolcu kimliği ile gönüllerde yer edinen ve futbolcu menajeri olarak devam ettiği kariyerinde başarıları ile adından söz ettiren Adnane Ouaıd Avrupa takımlarındaki birçok futbolcunun menajerliğini yapıyor ve bu başarıları ile gazete, dergi, TV programı gibi mecraların aranan yüzü olmaya devam ediyor.