AK Parti Kağıthane Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuru yapan Ordu Dernekler Platformu Başkanı Hilmi Karayiğit, “Meclis üyesi seçildiğim takdirde Kağıthane’ye ve Kağıthanelilere hizmet hizmet için elinden geleni yapacağım” dedi.

AK Parti Kağıthane Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvuru yapan Ordu Dernekler Platformu Başkanı ve İstanbul Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi KARAYİĞİT, “Meclis üyesi seçildiğim takdirde Kağıthane’ye ve Kağıthanelilere hizmet için elinden geleni yapacağım” dedi.

Karayiğit, “Değerli Kağıthaneli hemşerilerim, Belediyecilikte bir çığır açan AK Parti’nin Kağıthane ve İstanbul genelinde yaptığı hizmetleri, herkes görmektedir. Hizmet için elini, taşın altına koymak gerekir. Biz de 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimlerde, Kağıthane Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olmak için başvuru yaptım. Seçimlerin ülkemize ve ilçemize de hayırlar getirmesini temenni ediyor, Kağıthaneli hemşerilerimi en kalbi duygularla selamlıyorum” dedi.
Hilmi Karayiğit, “Kıymetli dostlarım yıllardır Ordu STK’larında ve birçok STK’da aktif görev yaptım. 26 yıldır İstanbul’un güzide ilçesi Kağıthane ilçemizde ikamet etmekteyim. AK Parti’nin bir neferi gibi en alt kademesinden başlayarak, kutsal yürüyüşte, Kağıthane AK Parti İlçe Başkanlığında komisyonlarda ve Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulundum. Partimizin yetkilileri uygun gördüğü takdirde, büyük bir hizmet sevdasıyla var gücümle bu yolda çalışmak istediğimi siz değerli dava arkadaşlarımla paylaşmak isterim. Rabbim çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizleri muvaffak eylesin. Meclis üyesi seçildiğim takdirde Kağıthane’ye ve Kağıthanelilere hizmet için elinden geleni yapacağım” dedi.