1988 yılında Türkiye’nin ilk Tüketici Dergisi ile tüketicinin bilinçlenmesi, tüketici haklarının yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi için 34  yıldır  yurtiçinde ve yurtdışında çalışmalar yapan  “LOB’IN INTERNATIONAL(Leaders Of Branding Intelligence Summit); Türk iş dünyasının yurt dışına açılması için yapmış olduğu başarılı çalışmalar neticesinde bir kez daha ödüle layık görüldü.

İş, spor, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımlarıyla gerçekleşen BHT Clinick Moon life Ödülleri töreninde  Lobin International adına ödül Lobin yönetim kurulu başkanı Fahri Ustaoğlu ve Lobin yönetim kurulu üyesi Fehim Ustaoğlu’na takdim edildi.

Gece Ozan Doğulu orkestrasının konseriyle başlayıp Gülben Ergen konseriyle devam etti.

Orhan Gencebay ,Hande Yener, Uğur Dündar,Fatih Ürek,Reşat Bahat  gecede ödül alan isimler arasındaydı.

Ödüle layık görülen Fahri Ustaoğlu, Türk ekonomisinin büyümesi için ihracat şarttır. Uluslararası ihracat bağlantılarına ulaşmak bireysel olarak zor olabilir ama biz Amerika başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinde iş birliği toplantıları düzenleyerek Türk iş dünyasını yurt dışındaki kurumlarla tanıştırıyor, iş birliği imkanları sunuyoruz.” dedi.

Fehim Ustaoğlu ise “18 Aralık 2021 tarihinde İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştireceğimiz 16.Avrupa Kalite Zirvesine büyüme hedefinde olan tüm iş dünyasını temsilcileri davet ediyoruz” dedi.