BY Protokol 2021 yılının 2. Avrupa Ödül Törenini düzenledi. Düzenlenen ödül töreninde İstanbul Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Dijital Medya Derneği Başkanı Adil Koçalan ‘Medya Onur’ ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin protokol dergisi ‘BY Protokol’ 2021 yılının 2. Avrupa Ödül Törenini düzenledi. Zafer Kiraz’ın sunumuyla gerçekleştirilen ödül töreninde protokol üyeleri, çok sayıda akademisyen, iş sanat ve medya dünyası çalışanlarını bir araya getirdi. Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenen ödül töreninde İstanbul Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Dijital Medya Derneği Başkanı Adil Koçalan İstanbul Medya Onur’u ödülüne layık görüldü.


Adil Koçalan, organizasyonu düzenleyen BY Protokol Dergisi İmtiyaz Sahibi Barış Yazıcıya teşekkür ederek, ”Güçlü kadın güçlü toplum demektir. Yayın grubumuz bünyesinde Türkiye’nin ilk kadın kanalı olan ‘TVMOR’u kadına olan pozitif algının gelişmesi, kadının söz sahibi olması amacıyla kurduk. Bu akşam ödül alan kadınlarımızı ‘TVMor’’ Mecidiyeköy stüdyolarımızda ağırlamak istiyorum. Ben bu ödülü Kanal 34, TVMor ailesi adına, çalışanlarım adına ve medya çalışanları adına alıyorum.” dedi.

FATMA CEYLAN