İstanbul Medya Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Dijital Medya Derneği Başkanı Adil Koçalan, Enerji ve Sağlık Bakanlığına uzun yıllar hizmet vermiş, yazar Yusuf Kenan Acar, Türk Eğitim Sendikası Aybastı Temsilcisi ve Pelitözü İlköğretim Okulu Müdürü Emrah Acar ve İstanbul Ünye Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Hüseyin Keskin ile birlikte Alp Medya’da bir araya geldiler.

Adil Koçalan yaptığı ziyarette Alp Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp’ten çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yeni nesil dijital yayıncılık ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Koçalan; “Alp Medya’nın yeni stüdyoları çok profesyonel olmuş sektörümüz için hayırlı uğurlu olsun, yayın hayatında başarılar diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Ziyaretlerinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Hamza Alp, “Duayen televizyoncu Adil Koçalan’ın tecrübeleri bizler için önemlidir.” sözlerine yer verdi.

Alp Medya Yönetim Kurulu başkanı Hamza Alp, “Misafirlerimizi Ünye’de ağırlamaktan onur duyduk, ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.