Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Kozmetik ve Güzellik Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

50’den fazla ülke, 4000’in üzerinde ürün, 400’ü aşkın katılımcı ile gerçekleşen fuara ilgi yoğundu.

13-14-15 Ekim’de Kozmetik ve Güzellik Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Birçok firmanın ürün çeşitliliğini gözler önüne serdiği Fuar’da, Loreva firması Kanal34 kameralarına ve mikrofonlarına konuştu.

Eva Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Derbazlar markasınının kuruluş serüvenini ve faatliyetlerini Kanal34 izleyicileriyle paylaştı.

“Firmamız 2020 yılında kuruldu. Bu sektörde 10 yılı aşkın geçmiş bir tecrübemiz var.  Uzman ve bilgili ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışıyoruz. Ağırlıklı olarak Yurtdışı çalışıyoruz. İhracat yaptığımız ülkelerin başında Fas, Türkmenistan ve Romanya bulunmakta. Git gide bünyemize yeni ülkeler katıyoruz. Hem ülkemiz hemde firmamız adına sevindirici bir durum.”

Loreva markası bünyesinde birçok ürün bulunduruyor. Fakat en iddialı olduğu ürün oda kokusu.

“Oda kokusu çok enteresan bir ürün. 7/24 çalışan bir makine gibi. Ortamın havasını değiştiriyor. Evde kullanıyorsanız eğer evdeki yemek kokusunu bastırıyor. Ama aslında ülkemizde bu ürün çok bilinmiyor. Bu ürünler Yurtdışı ve Avrupa ağırlıklı.Bundan dolayı aslında hedef noktalarımızı yurtdışı olarak belirledik. Onun dışında hedefimiz, her eve Loreva markalı ürünleri temin etmek. Ekran başındaki izleyicilerimize de tavsiyem bugüne kadar oda kokusu kullanmadıysalar en azından bir tane kullansınlar. Farkını ve havasını alsınlar. Gerçekten çok iyi hissedecekler.”

Nurullah Derbazlar aynı zamanda oda kokusu çeşitlerinin fazla olduğunu da belirterek ürünlerini Loreva standlarında sergiliyor.

Fuar hakkında da değerlendirmelerde bulunan Derbazlar, katılımın ve ilginin yoğun olduğunu bundan da oldukça mutluluk duyduğunu belirtti.